Alis Grup İnşaat, Temizlik, Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. 2019 yılında kurularak İnşaat, temizlik, elektrik-elektronik, mobilya, gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir.

Alis Grup’un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Grup saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, sektörde kalıcı ve farklı olmayı hedeflemektedir. Kaliteli ve profesyonel kadrosuyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet veriyor.

İnşaat, temizlik, elektrik-elektronik, mobilya, gayrimenkul olmak üzere faaliyet gösteren Alis Grup ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

 

Değerlerimiz

Başarılarımızın sürekliliğinde bize yol gösteren, Alis Grup tüm çalışanları ile bir aile olarak en iyi tanımlayan ve temsil eden değerlerimiz; güvenilirlik, ekip çalışması, yenilikçilik, değer katma, sorumluluk, verimlilik.

Logo
Png logo
Yatay png logo
Vektörel logo